منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

علیرغم ارزانی اینترنت ثابت در ایران، اینترنت موبایل ارزان نیست

داخلی علیرغم ارزانی اینترنت ثابت در ایران، اینترنت موبایل ارزان نیست اينترنت علیرغم ارزانی اینترنت ثابت در ایران، اینترنت موبایل ارزان نیست خبر

کد مطلب: 38733

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد

علیرغم ارزانی اینترنت ثابت در ایران، اینترنت موبایل ارزان نیست

سند و ریسو سرویس 2M زیر 100 Kbps

 

شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۶

 

ایتنا- جهانگرد:قیمت اینترنت ثابت در ایران ارزان است که البته کیفیت مطلوب نیست اما قیمت اینترنت همراه جزو قیمت های متوسط دنیاست.

علیرغم ارزانی اینترنت ثابت در ایران، اینترنت موبایل ارزان نیست

معاون وزیر ارتباطات گفت: اینترنت ثابت در ایران جزء ارزان‌ترین کشورها است، اما اینترنت موبایل در حالت غیربسته‌ای جزء قیمت‌های متوسط در دنیا است؛ اما اینترنت ثابت درگیر مشکل کیفیت است برای مثال سند و ریسو سرویس 2M زیر 100 Kbps است.

به گزارش ایتنا از فارس، نصرالله جهانگرد در توضیح گفته اخیر یک مقام دولتی که گفته بود اینترنت ایران از ارزان‌ترین اینترنت‌ها در جهان است، به تشریح وضعیت قیمت اینترنت در کشور پرداخت و گفت: به طور مشخص قیمت اینترنت را باید به دو بخش ثابت و همراه تقسیم کرد و سپس درباره آن اظهار نظر دقیق داشت.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اینترنت ثابت در ایران جزء ارزان‌ترین کشورها است؛ اما ایراد این است که کیفیت اینترنت ثابت مطلوب نیست.

وی ادامه داد: به این معنی که برای مثال اگر یک سرویس اینترنت با سرعت 2M خریداری کنید تروپوت این سرویس زیر 100Kbps (سند و ریسو با هم) است.

جهانگرد تصریح کرد: اینترنت موبایل در ایران در حالت غیربسته‌ای جزء ارزان‌ترین قیمت‌ها نیست بلکه جزء قیمت‌های متوسط در دنیا است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران ادامه داد: برای مثال اگر مشترک بخواهد یک فیلم را از اینترنت موبایل ببیند قیمت گران تمام می‌شود.

وی تاکید کرد: اما در نهایت استراتژی اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به حداقل رساندن هزینه دسترسی مردم به اینترنت است.

Read more http://itna.ir/vdcds50s.yt0js6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 25 مهر 1394 12:06

سایر خبرهای مرتبط