منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

سرمایه‌گذاری خدمات ابری آمازون در عرصه اینترنت اشیاء

کد مطلب: 38617

سرمایه‌گذاری خدمات ابری آمازون در عرصه اینترنت اشیاء

 

چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۹

 

ایتنا - مرکز خدمات پردازش ابری آمازون در کنفرانس سالانه خود محصول جدیدی را با نام AWS IoT Platform عرضه کرد.

سرمایه‌گذاری خدمات ابری آمازون در عرصه اینترنت اشیاء

مرکز توسعه خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) در کنفرانس سالانه خود انواع خدمات جدید، از سیستم‌های یادگیری ماشینی گرفته تا خدمات اینترنت اشیاء و کانتینرهای متن‌باز نرم‌افزاری را ارائه کرد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت،‌ دکتر «وارنر وگلز» مدیر فناوری آمازون در کنفرانس سالانه Re:Invent توضیح داد که این روزها فرصت‌های فراوانی در عرصه اینترنت اشیاء(IoT) وجود دارد و هم‌اکنون شرکت‌های بزرگی چون Shell و General Electric به کمک سرویس‌های آمازون داده‌های خود را پردازش می‌کنند.

او گفت: «در عرصه اینترنت اشیاء اتفاقات جالبی صورت می‌گیرد. این عرصه به گونه‌ای پیش می‌رود که از مسواک اینترنتی گرفته تا حسگرهای هوشمند مخصوص اتومبیل ساخته می‌شوند. مسواک‌های اینترنتی می‌توانند به صورت مستقیم با دندانپزشک در ارتباط باشند و حسگرهای اتومبیل هم اطلاعات دقیق را در اختیار شرکت‌های بیمه می‌گذارند. همه این موارد عرصه‌ای به عنوان اینترنت اشیاء را شکل می‌دهد.»

وگلز اظهار داشت: «هر آنچه که در دنیای امروزی در قالب سخت‌افزار مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند نرم‌افزاری شود و قابلیت اتصال به اینترنت داشته باشد.»

 سرمایه‌گذاری خدمات ابری آمازون در عرصه اینترنت اشیاء

در شرایطی که خدمات مرتبط با اینترنت اشیاء روز به روز گسترده‌تر می‌شود، ساخت ابزارهای کاربردی مربوطه و مدیریت آنها روی فضای پردازش ابری اقدام دشواری است که آمازون می‌کوشد آن را انجام دهد.

مرکز خدمات پردازش ابری آمازون در کنفرانس سالانه خود محصول جدیدی را با نام AWS IoT Platform عرضه کرد و توضیح داد این پلتفرم برای مدیریت یکپارچه ابزارهای مرتبط با اینترنت اشیاء به کار گرفته می‌شود.
 

Read more http://itna.ir/vdcefp8x.jh8vzi9bbj.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 22 مهر 1394 12:39

سایر خبرهای مرتبط