منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
 
Apr 26 2017
 برابر با 


عرضه نسخه جدید فتوشاپ برای کاربران موبایلی

کد مطلب: 38546

عرضه نسخه جدید فتوشاپ برای کاربران موبایلی

 

پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹

 

ایتنا - در این کنفرانس همچنین ابزار کاربردی Creative Cloud به‌روز شد تا کاربران بتوانند به صورت یکپارچه نر‌م‌افزارهای مختلف را در اختیار بگیرند.

عرضه نسخه جدید فتوشاپ برای کاربران موبایلی

شرکت Adobe روز گذشته کنفرانس سالانه MAX را برگزار کرد و طی آن دو ابراز موبایلی جدید با نام‌های Photoshop Fix و Capture CC معرفی شد تا کاربران مبتنی بر نمایشگرهای لمسی هم بتوانند ابزارهای ویرایش تصویر را آسان‌تر از گذشته به کار برند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌مَگ، کاربران در نسخه ویژه فتوشاپ برای رایانه‌های رومیزی قابلیت‌هایی از جمله Healing Brush و Liquify را در اختیار دارند که از این پس می‌توانند در سیستم عامل iOS هم به کمک آنها ویرایش تصویر را انجام دهند.

ابزار جدید Capture نیز مجموعه‌ای از قابلیت‌های Adobe Brush، Shape، Color و Hue محسوب می‌شود که در قالب یک سرویس واحد در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

در این کنفرانس همچنین ابزار کاربردی Creative Cloud به‌روز شد تا کاربران بتوانند به صورت یکپارچه نر‌م‌افزارهای Photoshop Mix، Photoshop Sketch، Illustrator Draw، Comp CC و Premiere Clip را به کار گیرند.

 عرضه نسخه جدید فتوشاپ برای کاربران موبایلی

«برایان لامکین» مدیر مرکز Digital Media در شرکت Adobe با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «سیستم Creative Cloud یک پلتفرم واحد برای کاربران جهانی محسوب می‌شود که تمام ابزارها و خدمات مورد نیاز را مبتنی بر فضای پردازش ابری ارائه می‌دهد.»

با عرضه آخرین نسخه Creative Cloud شرکت Adobe به کاربران جهانی امکان داده است بدون هرگونه محدودیت‌، در هر مکان و زمانی که هستند تمام خدمات آن را در اختیار بگیرند.
 

Read more http://itna.ir/vdcfvtdm.w6dcjagiiw.html

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 16 مهر 1394 11:19

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط