منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
 
Apr 26 2017
 برابر با 


نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

کد مطلب: 38535

باهدف اصلاح باگ‌های امنیتی؛

نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

 

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

 

ایتنا- اپل به کاربران توصیه کرده که اصلاحیه‌های انجام شده را بر روی دستگاه‌های خود اعمال کنند.

نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

کمپانی اپل نسخه جدید سیستم‌عامل خود - ورژن 9 - را به روزرسانی کرد.

به گزارش ایتنا از مهر، پس از انتشار زمان اندک از نسخه جدید سیستم‌عامل اپل - IOS 9 - این شرکت نسبت به بروزرسانی این نسخه اقدام کرد؛ نسخه جدید سیستم‌عامل iOS 9.0.2 مسائلی در خصوص فعالسازی iMessage و داده‌های سلولی را برطرف می‌کند.

براساس اصلاحیه منتشر شده، شرکت اپل تعدادی مشکل را در به روزرسانی جدید iOS 9.0.2 از جمله مشکلات فعال‌سازی iMessage، مشکلات مرتبط با پشتیبان‌گیری iCloud و مشکلی در تنظیمات داده‌های سلولی را اصلاح کرده است؛ از بعد امنیتی نیز تنها یک مشکل برطرف شده و آن مربوط به یک آسیب‌پذیری در قفل صفحه کلید است که می‌توانست بدون کد رمز عبور کاربر، منجر به دسترسی غیرمجاز به عکس‌ها و تماس‌ها شود.

گزارشات مربوط به دور زدن قفل صفحه کلید هفته گذشته منتشر شد. هر فردی که دسترسی فیزیکی به دستگاه داشته باشد در صورتیکه Siri فعال باشد می‌تواند قفل صفحه کلید را دور زده و به عکس‌ها و تماس‌های دستگاه دسترسی یابد.

یکی از کاربران آیفون که دو سال پیش این مشکل را در iOS 7 پیدا کرده بود چند روز پیش در توئیتی نوشت: مشکل دور زدن قفل صفحه کلید هم‌چنان در iOS 9.0.1 وجود دارد. این کاربر سپس تایید کرد که این مشکل در iOS 9.0.2 اصلاح شده است.

Read more http://itna.ir/vdcdkk0s.yt0js6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 13 مهر 1394 13:01

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط