منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

کد مطلب: 38535

باهدف اصلاح باگ‌های امنیتی؛

نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

 

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

 

ایتنا- اپل به کاربران توصیه کرده که اصلاحیه‌های انجام شده را بر روی دستگاه‌های خود اعمال کنند.

نسخه جدید سیستم‌عامل اپل به روزرسانی شد

کمپانی اپل نسخه جدید سیستم‌عامل خود - ورژن 9 - را به روزرسانی کرد.

به گزارش ایتنا از مهر، پس از انتشار زمان اندک از نسخه جدید سیستم‌عامل اپل - IOS 9 - این شرکت نسبت به بروزرسانی این نسخه اقدام کرد؛ نسخه جدید سیستم‌عامل iOS 9.0.2 مسائلی در خصوص فعالسازی iMessage و داده‌های سلولی را برطرف می‌کند.

براساس اصلاحیه منتشر شده، شرکت اپل تعدادی مشکل را در به روزرسانی جدید iOS 9.0.2 از جمله مشکلات فعال‌سازی iMessage، مشکلات مرتبط با پشتیبان‌گیری iCloud و مشکلی در تنظیمات داده‌های سلولی را اصلاح کرده است؛ از بعد امنیتی نیز تنها یک مشکل برطرف شده و آن مربوط به یک آسیب‌پذیری در قفل صفحه کلید است که می‌توانست بدون کد رمز عبور کاربر، منجر به دسترسی غیرمجاز به عکس‌ها و تماس‌ها شود.

گزارشات مربوط به دور زدن قفل صفحه کلید هفته گذشته منتشر شد. هر فردی که دسترسی فیزیکی به دستگاه داشته باشد در صورتیکه Siri فعال باشد می‌تواند قفل صفحه کلید را دور زده و به عکس‌ها و تماس‌های دستگاه دسترسی یابد.

یکی از کاربران آیفون که دو سال پیش این مشکل را در iOS 7 پیدا کرده بود چند روز پیش در توئیتی نوشت: مشکل دور زدن قفل صفحه کلید هم‌چنان در iOS 9.0.1 وجود دارد. این کاربر سپس تایید کرد که این مشکل در iOS 9.0.2 اصلاح شده است.

Read more http://itna.ir/vdcdkk0s.yt0js6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 13 مهر 1394 13:01

سایر خبرهای مرتبط