منو


بخش 230 به 63 کیلوولت پست 400 سرو اردکان برق‌دار شد

فروردين 07, 1396
پروژه توسعه بخش 230 به 63 کیلوولت پست 400 کیلوولت سرو اردکان به بهره‌برداری رسید.دوشنبه 7 فروردين 1396
 
Mar 27 2017
 برابر با 


سیستم عامل ساعت اپل به روز شد

کد مطلب: 38314

سیستم عامل ساعت اپل به روز شد

 

چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۳

 

ایتنا- اجرای برنامه‌های اصلی ساعت اپل با به روزرسانی با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

سیستم عامل ساعت اپل به روز شد

اپل نسخه جدیدی از سیستم‌عامل ساعت خود به نام watchOS2 را عرضه کرده و امکانات و قابلیت‌های مختلفی را برای آن درنظر گرفته است.

به گزارش ایتنا از فارس، عرضه این سیستم‌عامل به علت برخی مشکلات و حفره‌های آن تا به امروز به تاخیر افتاده بود. اپل چند روز قبل سیستم‌عامل همراه iOS 9 خود را هم به روز کرده بود.

سیستم‌عامل watchOS 2 برای نصب بر روی سه ساعت Apple Watch، Apple Watch Sport و Apple Watch Edition قابل بارگذاری و نصب است.

برای نصب این بسته به روزرسان باید برنامه اصلی Apple Watch را بر روی آیفون باز کرد، بر روی زبانه General کلیک کرد و سپس گزینه Software Update را انتخاب کرد.

با توجه به طولانی بودن زمان این به روزرسانی باتری ساعت باید حداقل به اندازه ۵۰ درصد شارژ داشته باشد.

برخی کاربران فرایند به روزرسانی این سیستم‌عامل را همراه با مشکلاتی دانسته و برخی هم گفته‌اند این کار حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد که زمان نسبتا طولانی است.

بعد از پایان به روزرسانی ساعت اپل از نو راه‌اندازی می‌شود. یکی از اولین امکانات افزوده شده به ساعت به روز شده حالت NightStand است که باعث می‌شود ساعت اپل مانند یک ساعت زنگ دار عمل کند. همچنین با تغییرات ایجاد شده می‌توان هر عکس یا آلبوم عکسی را به تصویر زمینه ساعت مبدل کرد.

یکی از مهم‌ترین تغییرات این سیستم‌عامل امکان اجرای برنامه ثالث با سهولت بیشتر است که به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا به سخت‌افزار ساعت و از جمله حسگر ضربان قلب دسترسی یابند.

Read more http://itna.ir/vdci5pap.t1avz2bcct.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 01 مهر 1394 12:33

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط