منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

تعداد کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون نفر گذشت

کد مطلب: 38315

تعداد کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون نفر گذشت

 

چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۵

 

ایتنا- اینستاگرام این رورها از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی اشتراک گذاری عکس‌ است.

تعداد کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون نفر گذشت

اینستاگرام اعلام کرده که تعداد کاربرانش از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشته و در رقابت با توئیتر که تنها ۳۰۰ میلیون نفر مشترک دارد شرایط بهتری به دست آورده است.

به گزارش ایتنا از فارس، این سرویس به اشتراک‌گذاری عکس در سه سال اخیر به سرعت رشد کرده و توانسته رقبایی همچون توئیتر و اسنپ‌چت را پشت سر بگذارد.

اینستاگرام که تحت مالکیت فیس‌بوک است در ماه‌های اخیر امکانات و محصولات جدیدی را به سرویس‌های خود افزوده تا بتواند کاربران بیشتری را جذب کند.

بیش از ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام در خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنند و بیش از نیمی از ۱۰۰ میلیون کاربر جدید آن در اروپا و آسیا ساکن هستند. اینستگرام در برزیل، ژاپن و اندونزی محبوبیت فوق العاده‌ای دارد.

فیس‌بوک در سال ۲۰۱۲ با پرداخت یک میلیارد دلار اینستگرام را خریداری کرد و قصد دارد استفاده تبلیغاتی از آن را گسترش دهد.

بر اساس بررسی‌های موسسه تحقیقاتی eMarketer انتظار می‌رود درآمد تبلیغاتی اینستاگرام در سال ۲۰۱۷ به ۲.۸ میلیارد دلار افزایش یابد.

فیس‌بوک در حال حاضر مالک بسیاری از برنامه‌ها و app های محبوب است که از جمله آنها می‌توان به WhatsApp با ۹۰۰ میلیون نفر کاربر اشاره کرد. برنامه مسنجر اختصاصی فیس‌بوک هم ۷۰۰ میلیون نفر کاربر دارد.

Read more http://itna.ir/vdcjitet.uqeovzsffu.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 01 مهر 1394 12:35

سایر خبرهای مرتبط