منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

پاک کردن برنامه‌های غیرضروری از آیفون ممکن می‌شود

داخلی پاک کردن برنامه‌های غیرضروری از آیفون ممکن می‌شود موبايل پاک کردن برنامه‌های غیرضروری از آیفون ممکن می‌شود خبر

کد مطلب: 38176

پاک کردن برنامه‌های غیرضروری از آیفون ممکن می‌شود

 

چهارشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

 

ایتنا- گاهی کاربران آیفون، به برنامه‌های نصب شده غیرضروری در این گوشی محبوب اعتراض می‌کنند که اپل قول حل شدن این مشکل را داده است.

پاک کردن برنامه‌های غیرضروری از آیفون ممکن می‌شود

اپل سرانجام پذیرفت که بسیاری از برنامه‌های نصب شده بر روی آیفون به طور پیش فرض مورد نیاز نیستند و به کاربران امکان داد آنها را پاک کنند.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از آی.بی.ان لایو، بسیاری از کاربران آیفون از مدت‌ها پیش نسبت به اقدام یک جانبه اپل و نصب ده‌ها برنامه غیرمفید بر روی آیفون اعتراض کرده بودند.

حال تیم کوک مدیر عامل اپل گفته که حذف این نوع برنامه‌ها پیچیده تر از حدی است که تصور می‌شد. زیرا برخی برنامه‌ها به برنامه‌های یاد شده متصل و مرتبط هستند و حذف برخی اجرای بقیه آنها را هم مختل می کند.

وی افزود البته برخی از این برنامه ها هم مرتبط نبوده و لذا به راحتی قابل حذف هستند. اپل در تلاش است که روش مناسبی برای کمک به کاربران در این زمینه بیابد.

تیم کوک به زمان مشخصی برای فعال شدن قابلیت حذف برنامه های غیرضروری از آیفون اشاره نکرد و تنها گفت ما در حال بررسی موضوع هستیم. برخی منابع مطلع می گویند احتمال دارد اپل در زمان به روزرسانی سیستم عامل iOS ۹ قابلیت یادشده را فعال کند.

Read more http://itna.ir/vdcepz8x.jh8vfi9bbj.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 25 شهریور 1394 16:30

سایر خبرهای مرتبط