منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

نرم‌افزاری برای ذخیره باتری با از کار انداختن هوشمند اپ‌ها

کد مطلب: 38114

نرم‌افزاری برای ذخیره باتری با از کار انداختن هوشمند اپ‌ها

 

چهارشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۲

 

ایتنا- متخصصان موفق به طراحی یک نرم‌افزار بسیار ویژه شده‌اند که می‌تواند با بررسی ساختار کارکرد نرم‌افزارهای فعال در تلفن همراه و از کار انداختن نسخه‌های غیرضروری، به صورت هوشمند مدیریت مصرف باتری را بر عهده گرفته و کارایی تلفن همراه شما را بهتر کنند.

نرم‌افزاری برای ذخیره باتری با از کار انداختن هوشمند اپ‌ها

متخصصان موفق به طراحی یک نرم‌افزار بسیار ویژه شده‌اند که می‌تواند با بررسی ساختار کارکرد نرم‌افزارهای فعال در تلفن همراه و از کار انداختن نسخه‌های غیرضروری، به صورت هوشمند مدیریت مصرف باتری را بر عهده گرفته و کارایی تلفن همراه شما را بهتر کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت engadget، یکی از موارد اصلی مصرف بالای باتری‌های تلفن‌های همراه هوشمند در دنیای امروزی را باید تعدد نرم‌افزارهای فعال بر روی آنها دانست.

بسیاری از ما به از کار انداختن نرم‌افزارهای اضافه بر روی سیستم خود عادت کرده‌ایم ولی حتی کسانی که در این کار خبره هستند نیز نمی‌توانند تمامی نرم‌افزارهایی که بدون دلیل در حال مصرف باتری هستند را از کار بیندازند.
مشکل اصلی نیز زمانی شروع می‌شود که تلفن همراه شما در دستتان نیست و در این شرایط نرم‌افزارهای متعددی مصرف بیجای باتری را شروع خواهند کرد.

نرم‌افزاری برای ذخیره باتری با از کار انداختن هوشمند اپ‌ها

حال متخصصان موفق به طراحی یک ساختار هوشمند برای مدیریت مصرف بارتی شده‌اند. این ساختار در نخستین گام به نرم‌افزارهای مدیریت باتری عادی موجود در بازارهای نرم‌افزاری شباهت دارد ولی ساختار عملکرد آن با این اپلیکیشن‌ها متفاوت بوده و بسیار بهینه‌تر است.

این برنامه می‌تواند به بررسی ساختار هر برنامه بپردازد و بر اساس میزان اهمیت برنامه یاد شده، به صورت خودکار برای از کار انداختن آن تصمیم لازم را اتخاذ نموده و به طور هوشمند برای مدیریت باتری تلفن همراه هوشمند شما اقدام کند.

به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که مصرف باتری در تلفن‌های همراه هوشمند بالا رده به‌مراتب بهبود پیدا کرده و به میزانی معقول کاهش پیدا کند.
شایان ذکر است که این سیستم با نام Hush طراحی شده است و به زودی در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.
 

Read more http://itna.ir/vdcgtq9w.ak97q4prra.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 25 شهریور 1394 12:22

سایر خبرهای مرتبط