منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

جانشین‌های احتمالی دبیر شورای‌عالی فضای مجازی

ایتنا- قرار است جلسه جدید شورای‌عالی فضای مجازی با اعضای جدید، به زودی برگزار شود.

جانشین‌های احتمالی دبیر شورای‌عالی فضای مجازی

در دور جدید فعالیت شورای‌عالی فضای مجازی، زمزمه تغییر دبیر این شورا به گوش می‌رسد و احتمال می‌رود رئیس‌جمهور به عنوان رئیس شورای‌عالی فضای مجازی، بزودی در جلسه رسمی این شورا، دبیر جدید را معرفی کند.

به گزارش ایتنا از مهر، با حکم مقام معظم رهبری برای انتصاب اعضای حقیقی و حقوقی شورای‌عالی فضای مجازی، فعالیت‌های این شورا در دور دوم آغاز شد.

رهبر انقلاب اوایل هفته جاری با انتصاب اعضای جدید شورای‌عالی فضای مجازی، ۱۰ ماموریت جدید را برای فعالیت این شورا تبیین و بر برگزاری جلسات منظم این شورا تاکید کردند.

بیش از ۶ ماه است که از آخرین جلسه شورای‌عالی فضای مجازی می‌گذرد و جلسات این شورا در دولت یازدهم با وجود معطل ماندن بسیاری از طرح‌ها که در صف تصویب قرار دارند، منظم برگزار نشده است.

هم اکنون زمزمه‌هایی از تغییر دبیر شورای‌عالی فضای مجازی با توجه به رویکرد جدید این شورا و براساس ماموریت‌های جدید ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، به گوش می‌رسد.

در حال حاضر محمدحسن انتظاری پس از مهدی اخوان بهابادی دومین دبیر شورای‌عالی فضای مجازی است. وی در سال ۹۲ از سوی حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس شورای‌عالی فضای مجازی به این سمت منصوب شده است.

گفته می‌شود قرار است جلسه جدید شورای‌عالی فضای مجازی با اعضای جدید، به زودی برگزار شود و رئیس‌جمهور گزینه جدید دبیری این شورا را اعلام خواهد کرد.

یکی از گزینه‌های احتمالی برای تصدی پست دبیری شورای‌عالی فضای مجازی در دور جدید ابوالحسن فیروزآبادی است که هم‌اکنون قائم مقام وزیر تعاون کار و امور اجتماعی است؛ وی در زمان انتخاب کابینه دولت یازدهم نیز یکی از گزینه‌های مدنظر رئیس‌جمهور، برای تصدی پست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود.

ابوالحسن فیروزآبادی، در تائید این خبر گفت: «هنوز هیچ چیز قطعی نیست.»

وی گفت: «با اینجانب برای دبیری شورای‌عالی فضای مجازی صحبت شده است اما این به معنای قطعی بودن این مساله نیست و ممکن است شخص رئیس‌جمهور با افراد دیگری نیز در این‌باره صحبت کرده باشد.»

فیروزآبادی تاکید کرد: «تا زمانی که حکمی در این مورد صادر نشود نمی‌توان در این زمینه صحبت کرد و هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد.»

در همین حال از علیرضا طالب‌پور و برات قنبری نیز به عنوان گزینه‌های احتمالی برای دبیری شورای‌عالی فضای مجازی نام برده شده است.

Read more http://itna.ir/vdcdnz0s.yt0jo6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور 1394 19:18

سایر خبرهای مرتبط