منو

رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰

داخلی رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰ مخابرات رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰ خبر

کد مطلب: 37835

رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰

 

شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۱

 

ایتنا - بین سال‌های 2015 تا 2020 میلادی ارزش بازار جهانی محصولات کابلی با میانگین سالانه 0.9 درصد افزایش میابد.

رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰

نتایج حاصل از مطالعات جدید نشان می‌دهد درآمد بازار جهانی راهکارهای کابلی در زمینه‌های مختلف رو به افزایش است و رونق بازار مخابراتی باعث شده است تا درخواست برای خرید این محصولات و تجهیز شرکت‌های ارتباطی افزایش یابد.

به گزارش ایتنا از دانیار به نقل از پی‌آرنیوزوایر، بازار جهانی راهکارهای کابلی ساختاریافته شامل محصولات، خدمات و نرم‌افزارها با استقبال گسترده مواجه شده و این در حالی است که شرکت‌های مخابراتی و ارتباطی، مراکز عرضه کننده خدمات تجاری و مسکونی، سازمان‌های دولتی و آموزشی، شرکت‌های حمل و نقل، صنایع و ... بزرگترین مشتریان این محصولات محسوب می‌شوند.

کارشناسان بر اساس آخرین بررسی‌های خود به این نتیجه رسیدند که ارزش بازار جهانی راهکارهای کابلی در جهان طی سال ۲۰۱۴ میلادی ۷.۷۲ میلیارد دلار بوده است که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا سال ۲۰۲۰ میلادی رشد دو برابری را تجربه کند.

مرکز تحقیقاتی PRNewswire پیش‌بینی کرده است در سال ۲۰۲۰ میلادی ارزش بازار جهانی محصولات کابلی به بیش از ۱۳.۱۳ میلیارد دلار می‌رسد.

رشد صددرصدی بازار جهانی محصولات کابلی تا سال ۲۰۲۰  

بر اساس آخرین گمانه‌زنی‌ها همچنین اعلام شده است بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ میلادی ارزش بازار جهانی محصولات کابلی با میانگین سالانه ۰.۹ درصد افزایش یابد.

سیستم کابلی ساختاریافته در قالب سری محصولات ارتباطی و کابلی تعریف می شود که برای ارتقاء انواع مختلف سیستم‌های مدیریتی به کار گرفته می‌شود تا سیگنال‌های صوتی، تصویری و داده‌ای مبتنی بر آن انتقال پیدا کند. لازم به ذکر است طی چند سال گذشته بازار جهانی سیستم‌های کابلی با کاهش قابل ملاحظه‌ درآمدها مواجه شده بود که پیش‌بینی می‌شود این روند تا سال ۲۰۲۰ بهبود یابد.
 

Read more http://itna.ir/vdcftcdm.w6demagiiw.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 14 شهریور 1394 12:41

سایر خبرهای مرتبط