منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

تعداد کاربران واتس‌آپ از مرز 900 میلیون نفر در ماه گذشت

کد مطلب: 37954

تعداد کاربران واتس‌آپ از مرز 900 میلیون نفر در ماه گذشت

 

شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۶

 

ایتنا- به عقیده کارشناسان واتس‌آپ برای اینکه بتواند به رشد خود ادامه دهد باید هرچه زودتر یک مدل تجاری خاص برای خود طراحی کند.

تعداد کاربران واتس‌آپ از مرز 900 میلیون نفر در ماه گذشت

شرکت واتس‌آپ روز گذشته رسما اعلام کرد که تعداد کاربران فعالش در هر ماه از مرز ۹۰۰ میلیون نفر گذشته است.

به گزارش ایتنا از فارس، جان کوم بنیانگذار و مدیرعامل واتس‌آپ که با خرید این شرکت توسط فیس‌بوک جزیی از هیات مدیره این شبکه اجتماعی نیز هست می‌گوید تعداد کاربران فعال واتس‌آپ در ماه در آوریل گذشته به ۸۰۰ میلیون نفر افزایش یافته بود و حال به ۹۰۰ میلیون نفر رسیده است.

کارشناسان می‌گویند واتس‌آپ با دستیابی به این رکورد جدید باید هر چه سریع‌تر یک مدل تجاری خاص برای خود طراحی کند تا قادر باشد کماکان به رشد و توسعه‌اش ادامه دهد.

این شرکت از کاربران خود بعد از یک سال استفاده رایگان یک دلار در سال هزینه دریافت می‌کند؛ اما بعد از هزینه ۱۹ میلیارد دلاری فیس‌بوک برای خرید واتس‌آپ احتمال می‌رود که مدل مذکور تغییر کند.

مارک زاکربرگ مدیر‌عامل فیس‌بوک پیش از این اظهار امیدواری کرده بود که رشد واتس‌آپ ادامه یابد و این نرم‌افزار گپ آنلاین هم روزی یک میلیارد کاربر داشته باشد.

اگر چه واتس‌آپ در برخی کشورها مانند آمریکا محبوب است، اما در بسیاری از کشورهای دیگر هم نرم‌افزارهایی مانند تلگرام، وایبر و ... محبوب هستند.

Read more http://itna.ir/vdchkwnx.23nqmdftt2.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 14 شهریور 1394 12:46

سایر خبرهای مرتبط