منو


انتصاب عضو شورای فرهنگی شرکت برق منطقه‌ای یزد

ارديبهشت 03, 1396
طی حکمی از طرف محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، حسن صالحی وزیری به‌عنوان عضو شورای فرهنگی این شرکت منصوب شد.

کاسبی شرکت آمریکایی از 37 میلیون قربانی سایت اشلی مدیسون

کد مطلب: 37957

کاسبی شرکت آمریکایی از 37 میلیون قربانی سایت اشلی مدیسون

 

شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۲

 

ایتنا- بسیاری از صاحب‌نظران از Trustify به علت سوءاستفاده از نگرانی کاربران اینترنت و نقض حریم‌شخصی آنها برای کسب درآمد انتقاد کردند.

کاسبی شرکت آمریکایی از 37 میلیون قربانی سایت اشلی مدیسون

ده‌ها میلیون نفر از کاربران سایت هک شده و مروج خیانت اشلی مدیسون پس از افشای جزئیات شرم‌آوری از زندگی خصوصیشان، ایمیل‌هایی از یک شرکت نوپا به نام Trustify دریافت کردند.

به گزارش ایتنا از فارس، این شرکت آمریکایی که شش ماه قبل تاسیس شده ابزار آنلاینی برای جستجوی داده‌های هک شده کاربران اشلی مدیسون طراحی کرده که به همه امکان می‌دهد از وجود یا عدم وجود آدرس ایمیلشان در میان داده‌های هک شده مطلع شوند.

اگر آدرس ایمیل فرد در میان اطلاعات هک شده موجود باشد، Trustify به کاربر هشدار می‌دهد که ممکن است این داده‌ها برای همیشه در کل وب پخش شوند و زندگی شخص را نابود کنند.

همچنین لینکی به یک سرویس ۶۷ دلاری ارائه می‌شود تا کاربران از طریق آن بتوانند اطلاعات افشا شده خود را مخفی کنند.

خدمات یاد شده با استقبال زیادی در غرب مواجه شده، به گونه‌ای که در هر یک ثانیه ۵۰۰ جستجو برای یافتن ایمیل‌های هک شده از سوی کاربران صورت می‌گیرد.

همچنین استفاده کاربران سایت اشلی مدیسون از خدمات پولی حذف داده‌های هک شده نیز درآمد خوبی برای Trustify به ارمغان آورده است.

آنها می‌گویند در واقع این شرکت به جمع هکرها و هرزنامه‌نویسانی پیوسته که سال‌هاست از داده‌های مسروقه کاربران در فضای مجازی سوءاستفاده می‌کنند.

Read more http://itna.ir/vdca0one.49n0m15kk4.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 14 شهریور 1394 13:22

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط