منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

ایسر تبلت مخصوص بازی خواهد ساخت

کد مطلب: 37773

ایسر تبلت مخصوص بازی خواهد ساخت

 

دوشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۴

 

ایتنا- شرکت ایسر در برنامه‌های کاری خود ساخت یک تبلت ویژه برای انجام بازی‌های کامپیوتری را گنجانیده است و به‌زودی این محصول را روانه بازار خواهد کرد.

ایسر تبلت مخصوص بازی خواهد ساخت

شرکت ایسر در برنامه‌های کاری خود ساخت یک تبلت ویژه برای انجام بازی‌های کامپیوتری را گنجانیده است و به‌زودی این محصول را روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم از وب‌سایت خبری digitimes، شرکت ایسر قصد دارد تا این محصول را بسیار نیرومند طراحی کند و شاهد حضور پردازنده و چیپ گرافیکی نیرومندی بر روی این دستگاه خواهیم بود.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده قرار است تا این تبلت به نمایشگر ۸ اینچی مجهز باشد. همچنین پردازنده این دستگاه نیز یک مدل نیرومند شرکت اینتل خواهد بود و شاهد وجود یک سی پی یو از سری اتم با کد Z۸۷۰۰ بر روی این تبلت خواهیم بود.

ایسر تبلت مخصوص بازی خواهد ساخت

شایان ذکر است که پیش‌ازاین نیز جیسون چن درباره حضور ایسر در رده بازی‌های کامپیوتری سخن گفته بود و به این ترتیب می‌توان پیش‌بینی کرد که این تبلت تنها شروع یک مسیر برای این شرکت به‌حساب بیاید.
این تبلت قرار است تا در سه‌ماهه پایانی سال جاری میلادی (پاییز امسال) روانه بازار مصرف شود و هنوز نام و مشخصات دقیق سخت‌افزاری آن مشخص نشده است و شرکت ایسر نیز از ارائه اطلاعات در این زمینه خودداری می‌کند.

شایان ذکر است که کاهش چشمگیر فروش تبلت‌ها در بازار جهانی نسبت به سال‌های قبل موجب شده است تا شرکت‌های مختلف تولیدکننده تبلت به فکر راهکارهایی برای تولید محصولاتی متفاوت افتاده‌اند و راهکار شرکت ایسر نیز، محصول بهینه‌سازی شده برای بازی‌های کامپیوتری بوده است.
 

Read more http://itna.ir/vdcgwu9w.ak9uu4prra.html

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 02 شهریور 1394 12:54

سایر خبرهای مرتبط