منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

پایان عمر ارتباطات فیزیکی

داخلی پایان عمر ارتباطات فیزیکی موبايل پایان عمر ارتباطات فیزیکی خبر

کد مطلب: 37711

پایان عمر ارتباطات فیزیکی

استفاده ۹۴درصد جوانان از اینترنت همراه

 

چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

 

ایتنا- اینترنت و فناوری‌های مرتبط با آن، تاثیرات مثبت و منفی را در پی خواهند که اگر شامل برنامه ریزی نباشند، تاثیرات منفی آنها نمود بیشتری خواهد داشت.

پایان عمر ارتباطات فیزیکی

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار با بیان اینکه عمر ارتباطات فیزیکی در دنیا رو به پایان است گفت: حدود ۹۴ درصد نسل جوان در جهان برای اتصال به اینترنت از اینترنت موبایل استفاده می‌کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، رسول سرائیان در چهارمین کنفرانس تخصصی «فناوری‌های نوین ارتباطی» با اشاره به متحول شدن صنعت ارتباطات با نسل های ۳ و ۴ تلفن همراه اظهار داشت: اگر در پارادایم جدید فناوری، برنامه ریزی نداشته باشیم خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.

وی با اشاره به شکل گیری زیرساخت های جدید در حوزه مخابرات گفت: اسمارت فون‌ها پیشران پارادایم جدید ارتباطی و جوانان هزاره سوم، بازیگران اصلی این حوزه هستند چرا که هم اکنون حدود ۹۴ درصد نسل جوان در جهان برای اتصال به اینترنت از اینترنت همراه استفاده می کند.

سرائیان با تاکید براینکه عمر ارتباطات فیزیکی در دنیا رو به پایان است خاطرنشان کرد: در سال ۲۰۲۰ نسلی در دنیا بوجود می آید که ۴۲ درصد بازار کار جهان را از آن خود خواهدکرد.

وی زیربنای تحولات جدید را خلاقیت و نوآوری دانست و گفت: درصورتی که سبک زندگی و کاری کشور براساس این تغییرات بنیادین تغییر نیابد و برنامه ریزی جدید صورت نگیرد، خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.

Read more http://itna.ir/vdcizyap.t1ayz2bcct.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 28 مرداد 1394 13:01

سایر خبرهای مرتبط