منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

پلتفرم جدید Grandstream مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی عرضه شد

کد مطلب: 37652

پلتفرم جدید Grandstream مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی عرضه شد

 

پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۳

 

ایتنا - سازمان‌ها می‌توانند از این پلتفرم جدید با کیفیت 1080 پیکسلی Full HD با سرعت 30 فریم در ثانیه کنفرانس‌های ویدیویی خود را به ۹ روش مختلف برگزار کنند.

پلتفرم جدید Grandstream مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی عرضه شد

شرکت Grandstream Networks اعلام کرد پلتفرم جدید مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی آن موسوم به GVC3200 آماده ورود به بازار است و به طور ویژه برای سازمان‌های کوچک و متوسط (SMB) عرضه می‌شود.

به گزارش ایتنا از دانیار به نقل از ای‌ویک، برای این پلتفرم قابلیت سازگاری با انواع محصولات و خدمات مرتبط با کنفرانس‌های ویدیویی از جمله Blue Jeans، سیسکو، Polycom، هوواوی و ... در نظر گرفته شده است و همچنین ابزارهای اندرویدی مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی مانند Skype و Google Hangouts نیز با آن سازگاری دارند.

سازمان‌ها می‌توانند از این پلتفرم جدید با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسلی Full HD با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه کنفرانس‌های ویدیویی خود را به ۹ روش مختلف برگزار کنند. در این سیستم از حسگر تصویری Sony Megapixel با قابلیت تغییر دستی کیفیت عکس‌ها استفاده شده است و از طریق خروجی HDMI امکان اتصال همزمان آن به سه گیرنده تلویزیونی فراهم می‌شود.

پلتفرم جدید Grandstream مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی عرضه شد  

پلتفرم جدید همچنین امکان پیکربندی از نقطه صفر، تنظیمات برای استفاده از افزونه‌ها و سازگاری با خدمات پردازش ابری IPVideoTalk Pro شرکت Grandstream را دارا می‌باشد سرویس‌های خود را مبتنی بر خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) ارائه می‌دهد.

«فیل بوِرز» مدیر بازاریابی Grandstream در این خصوص توضیح داد: «سازگاری با کاربر و امنیت دو مقوله‌ای هستند که به یک اندازه برای ما اهمیت دارند و به خوبی می‌دانیم که این دو مسئله روی تصمیم نهایی سازما‌ن‌ها برای خرید محصول جدید اثر می‌گذارند. محصول جدید به فناوری رمزگذاری مشابه آنچه که در تجهیزات مخابراتی SIP استفاده می‌شود، مجهز شده است. این فناوری رمزگذاری به اندازه کافی ایمنی را برقرار می‌کند. اما بسیاری از کسب و کارها ترجیح می‌دهند از تجهیزات امنیتی خود از جمله سیستم تلفنی استفاده کنند.»
 

Read more http://itna.ir/vdccieq1.2bqmp8laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 29 مرداد 1394 18:03

سایر خبرهای مرتبط