منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

نسل جدید ایستگاه شارژی Leviton عرضه شد

کد مطلب: 37651

نسل جدید ایستگاه شارژی Leviton عرضه شد

 

پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۷

 

ایتنا - این دستگاه به‌روزشده با توان ۳۲ آمپر در مقیاس ۲۰۸ یا ۲۴۰ ولت فعالیت می‌کند و حداکثر خروجی آن به ۷.۷ کیلووات می‌رسد.

نسل جدید ایستگاه شارژی Leviton عرضه شد

شرکت Leviton نسل بعدی ایستگاه‌های شارژی خود را با نام Evr-Green® 320 Level 2 معرفی کرد و توضیح داد این محصول آخرین فناوری در سری ایستگاه‌های شارژی Evr-Green برای مناطق مسکونی، تجاری و سیستم‌های شارژی وسایل نقلیه عمومی محسوب می‌شود.

به گزارش ایتنا از دانیار به نقل از پی‌آرنیوزوایر، این دستگاه به‌روزشده با توان ۳۲ آمپر در مقیاس ۲۰۸ یا ۲۴۰ ولت فعالیت می‌کند و حداکثر خروجی آن به ۷.۷ کیلووات می‌رسد. شرکت سازنده اعلام کرد این محصول با فرآیند نصب آسان‌تر برای پاسخگویی به نیاز کاربران ساخته شده است و مدت‌زمان شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی را کاهش می‌دهد.

ایستگاه Evr-Green® 320 Level 2 یک سیستم شارژی واحد را شامل می‌شود که با توان بیش از ۴۰ آمپر با دوام بالا فعالیت می‌کند و از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان به محوطه فولادی ضدآب NEMA Type 4 اشاره کرد.

نسل جدید ایستگاه شارژی Leviton عرضه شد  

نصب سخت‌افزاری این دستگاه بسیار آسان انجام می‌شود و شرکت Leviton اعلام کرده است که در صورت نیاز کیت مخصوص نصب را نیز در اختیار کاربران می‌گذارد.

ایستگاه شارژر جدید همچنین با کابل‌های ۱۸ و ۲۵ فوتی ارائه شده است تا انعطاف بیشتری برای کاربران وجود داشته باشد و امکان شارژ انواع وسایل نقلیه فراهم شود.
 

Read more http://itna.ir/vdcb80bf.rhbzspiuur.html

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 29 مرداد 1394 18:07

سایر خبرهای مرتبط