منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند

داخلی رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند مخابرات رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند خبر

کد مطلب: 37592

رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند

 

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۶

 

ایتنا - بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ میلادی میزان درآمدهای بازار شبکه‌های نوری غیرفعال در هند با میانگین سالانه ۲۱.۰ درصد افزایش میابد.

رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند

مرکز تحقیقاتی Research and Markets در آخرین گزارش جامع خود وضعیت بازار تجهیزات شبکه‌های نوری غیرفعال(PON) در هند را مشخص کرد و پیش‌بینی‌هایی را برای سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ میلادی انجام داد.

به گزارش ایتنا از دانیار به نقل از بیزنس‌وایر، این مرکز تحقیقاتی توضیح داد که سال ۲۰۱۳ میلادی ارزش بازار تجهیزات شبکه‌های نوری غیرفعال در هند ۲۶۸.۶ میلیون دلار بوده است.

کارشناسان این مرکز پیش‌بینی کرده‌اند بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ میلادی میزان درآمدهای بازار شبکه‌های نوری غیرفعال در هند با میانگین سالانه ۲۱.۰ درصد افزایش یابد.

شبکه‌های نوری غیرفعال(PON) نوعی شبکه مخابراتی محسوب می‌شوند که امکان اتصال بین یک نقطه با چندین نقطه را فراهم می‌کنند. سیستم‌های PON مبتنی بر شبکه‌های فیبری FFTH/FFTP فعالیت می‌کنند و امکان برقراری ارتباطات متعدد مبتنی بر یک فیبر نوری واحد را فراهم می‌آورند.

 رشد ۲۱ درصدی بازار تجهیزات شبکه‌های نوری در هند

گزارش مرکز تحقیقاتی Research and Markets مبتنی بر زیرساخت‌های بازار هند منتشر شده است و وضعیت شبکه نوری غیرفعال گیگابیتی(GPON) و شبکه نوری غیرفعال اترنتی(EPON) را هم نمایان می‌کند.

کارشناسان این مرکز تحقیقاتی معتقدند که تا سال ۲۰۲۰ میلادی هند به یکی از بزرگترین بازارهای تجهیزات فیبر نوری در جهان تبدیل می‌شود و در بین بازارهای نوظهور هم بهترین وضعیت را دارد.
 

Read more http://itna.ir/vdcf0tdm.w6de1agiiw.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 24 مرداد 1394 12:36

سایر خبرهای مرتبط