منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

گوگل عرضه گوشی‌های قابل ساخت توسط کاربر را به تاخیر انداخت

داخلی گوگل عرضه گوشی‌های قابل ساخت توسط کاربر را به تاخیر انداخت موبايل گوگل عرضه گوشی‌های قابل ساخت توسط کاربر را به تاخیر انداخت خبر

کد مطلب: 37613

گوگل عرضه گوشی‌های قابل ساخت توسط کاربر را به تاخیر انداخت

 

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۶

 

ایتنا- گوگل برنامه ساخت گوشی‌های هوشمند که قطعات آن توسط کاربر بهم می‌چسبد به تعویق انداخت.

گوگل عرضه گوشی‌های قابل ساخت توسط کاربر را به تاخیر انداخت

گوگل برنامه‌های خود را برای ساخت گوشی هوشمند جدیدی که قطعات آن توسط کاربران قابل چسباندن به یکدیگر و تغییر هستند را به عقب انداخته است.

به گزارش ایتنا از فارس، در قالب این طرح موسوم به پرو‍ژه آرا تلاش می‌شود تا گوشی‌های هوشمند به گونه‌ای طراحی شوند که قطعات آنها به صورت مجزا از یکدیگر قابل سوار کردن و جدا کردن باشند.

یکی از مزایای این روش آن است که در صورت به روز شدن یک بخش از گوشی به سادگی می‌توان بخش قدیمی را از سایر اجزای گوشی جدا و با بخش تازه جایگزین کرد.

علاوه بر این عرضه گوشی‌های این چنینی به کاربر امکان می‌دهد تا هر بخش از تلفن همراه را بر مبنای سلیقه‌اش از یک شرکت سازنده خاص خریداری کند و یک گوشی کاملا شخصی بسازد.

قرار بود اولین سری از این گوشی‌ها طی روزهای آینده در کشور پرتوریکو عرضه شوند، اما سخنگوی گوگل تائید کرده که برنامه‌های قبلی در این زمینه تغییر کرده است.

گوگل در ماه ژانویه کشور پرتوریکو را محلی ایده‌آل برای انجام چنین آزمایش‌هایی دانسته و علت این امر را استفاده ۷۵ درصد از مردم این کشور از گوشی‌های همراه برای اتصال به اینترنت دانسته بود.

هنوز مشخص نیست گوگل به چه علت برنامه خود در این زمینه را تغییر داده و البته جزئیات مربوط به طرح جدید گوگل در این زمینه هم اعلام نشده است.

Read more http://itna.ir/vdcjtmet.uqeavzsffu.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 24 مرداد 1394 13:26

سایر خبرهای مرتبط