منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

منوی Start به ویندوز RT برمی‌گردد

کد مطلب: 37553

منوی Start به ویندوز RT برمی‌گردد

 

چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸

 

ایتنا - ورود منوی Start به ویندوز RT با آنچه که کاربران در سیستم عامل ویندوز 10 تجربه می‌کنند کاملا متفاوت است.

منوی Start به ویندوز RT برمی‌گردد

اگر دستگاه مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز RT در اختیار دارید، نمی‌توانید صاحب ویندوز ۱۰ شوید. اما مایکروسافت یک به‌روزرسانی برای شما در نظر گرفته است که به کمک آن می‌توانید برخی قابلیت‌های جدید را مورد استفاده قرار دهید.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، مرکز WinBeta در جدیدترین گزارش خود توضیح داد که مایکروسافت ماه آینده یک به‌روزرسانی برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز RT ارائه می‌دهد تا با این اتفاق منوی Start به ویندوز RT 8.1 اضافه شود.

در این گزارش همچنین گفته شد که مایکروسافت قصد دارد سیستم قفل نمایشگر را به سیستم عامل ویندوز RT اضافه کند و نسل جدید قابلیت‌های امنیتی را در اختیار این کاربران بگذارد.

سیستم عامل ویندوز RT در زمان ورود به بازار نتوانست محبوبیت زیادی کسب کند و با کاربران خانگی یا سازمانی سازگار شود. این محصول تنها روی دستگاه‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد و نمی‌تواند تمام ابزارهای ویندوزی را مورد استفاده قرار دهد.

منوی Start به ویندوز RT برمی‌گردد  

ویندوز ۱۰ نشان داد که نسخه RT سیستم عامل مایکروسافت آینده‌ای ندارد و با این وجود شرکت سازنده تصمیم گرفته است با عرضه برخی به‌روزرسانی‌ها، کاربران ویندوز RT را راضی نگه دارد.

ورود منوی Start به ویندوز RT با آنچه که کاربران در سیستم عامل ویندوز ۱۰ تجربه می‌کنند کاملا متفاوت است و با این وجود مرکز WinBeta گزارش داده است که کاربران می‌توانند قابیت‌های مورد علاقه خود را با به‌روزرسانی جدید در اختیار بگیرند.
 

Read more http://itna.ir/vdcc1pq1.2bqmp8laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 21 مرداد 1394 11:58

سایر خبرهای مرتبط