منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود

داخلی گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود اينترنت گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود خبر

کد مطلب: 37574

تحول بزرگ در گوگل:

گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود

 

چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۵

 

ایتنا - مرکز Alphabet شرکت‌های Google، Calcio،‌ Nest، Fiber، Google Venture، Google Capital و Google X را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود

گوگل از یک تغییر ساختار اساسی خبر داده است که به موجب آن غول اینترنتی جهان به یکی از زیرمجموعه‌های شرکت جدیدی موسوم به Alphabet تبدیل می‌شود و این شرکت مدیر عامل جدیدی را در اختیار می‌گیرد.

به گزارش ایتنا به نقل از اینکوئیرر، «لری پیج» از بنیانگذاران گوگل این خبر را روی وبلاگ رسمی خود اعلام کرد و توضیح داد: «شرکت ما هم‌اکنون در شرایط بسیار خوبی به‌سر می‌برد. ولی ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم وضعیت گوگل را شفاف‌تر و پاسخگوتر کنیم. بر این اساس ما تصمیم گرفتیم یک شرکت جدید به نام Alphabet را تاسیس کنیم. من بسیار خرسند هستم که پست مدیرعاملی شرکت Alphabet را در اختیار دارم و البته "سرگئی برین" در قالب رئیس هیئت مدیره من را یاری می‌کند.»

گوگل از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان محسوب می‌شود و این تصمیم جدید باعث خواهد شد تا آن به یک شرکت کوچک‌تر از زیرمجموعه‌های مرکز Alphabet تبدیل شود.

با این تصمیم، مرکز Alphabet هم‌اکنون شرکت‌های Google، Calcio،‌ Nest، Fiber، Google Venture، Google Capital و Google X را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

گوگل زیرمجموعه شرکت Alphabet می‌شود  

شرکت گوگل اوایل سال جاری اعلام کرد که تصمیم دارد توجه بیشتری به پروژه‌های مرکز Google X از جمله عینک هوشمند Glass، خودروهای بدون سرنشین، پهپادهای هوشمند و ... داشته باشد و تصمیمات جدید نیز می‌تواند این هدف را محقق سازد.

«لری پیج» همچنین اظهار داشت که این شرکت بزرگ تصمیم دارد مرکزی جدیدی با نام Alphabet Life Sciences راه‌اندازی کند که در اصل مسئولیت توسعه لنزهای هوشمند را برعهده دارد. این مرکز هسته اصلی شرکت Alphabet محسوب می‌شود.
 

Read more http://itna.ir/vdcfjtdm.w6deeagiiw.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 21 مرداد 1394 12:05

سایر خبرهای مرتبط