منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

سامسونگ از سنسور 16 مگاپیکسلی دوربین برای گوشی‌های هوشمند نازک رونمایی کرد

کد مطلب: 37346

سامسونگ از سنسور 16 مگاپیکسلی دوربین برای گوشی‌های هوشمند نازک رونمایی کرد

 

چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۴

 

ایتنا- با سنسور جدید 16 مگاپیکسلی سامسونگ امکان توسعه گوشی‌های همراه با ضخامت کمتر فراهم خواهد شد.

سامسونگ از سنسور 16 مگاپیکسلی دوربین برای گوشی‌های هوشمند نازک رونمایی کرد

در بازار گوشی‌های هوشمند هر روزه شاهد رونمایی از دستگاه‌های باریک‌تر هستیم و به همین جهت مولفه‌های سخت‌افزاری داخل این گوشی‌ها نیز باید از ابعاد و اندازه کوچک‌تری برخوردار شوند. 

به‌منظور هماهنگی هرچه بیشتر با این روند باریک‌‌‌‌‌‌‌تر شدن گوشی‌های هوشمند، شرکت سامسونگ اعلام کرده تولید انبوه سنسور عکس‌برداری 16 مگاپیکسلی جدیدی با پیکسل‌هایی به اندازه یک میکرومتر را آغاز کرده است. 

در بیانیه رسمی در جهت معرفی این محصول سامسونگ اینچنین عنوان شده است: سنسور جدید 16 مگاپیکسلی سامسونگ ساخته‌شده با پیکسل‌های یک میکرومتری، ارتفاع ماژول را تا 20 درصد در مقایسه با ماژول‌های 16 مگاپیکسلی فعلی 1.12 میکرومتری کاهش می‌دهد. 

این ترکیب امکان توسعه گوشی‌های همراه با ضخامت کمتر را فراهم خواهد کرد. سامسونگ عنوان کرده این سنسور تصویر جدید، از تکنولوژی ISOCELL بهره می‌برد که به افزایش حساسیت نور و بالابردن کیفیت تصاویر در مقایسه با سنسورهای پیشین با پیکسل‌های 1.12 میکرومتری منجر خواهد شد. 

با توجه به شروع تولید انبوه این سنسورها توسط سامسونگ به نظر می‌رسد در سال جاری می‌توانیم شاهد بهره‌گیری از آن‌ها در دستگاه‌های جدید باشیم. 

منبع : فارنت

Read more http://itna.ir/vdcce1q1.2bqm08laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 07 مرداد 1394 17:54

سایر خبرهای مرتبط