منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی

داخلی رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی روبوتيك رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی خبر

کد مطلب: 36834

رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی

 

چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۴

 

ایتنا- روبات ژاپنی Pepper که به نام کورتانای ژاپنی مشهور است، تنها در طول یک دقیقه پس از آغاز عرضه رسمی خود با فروش تمامی تعداد روبات‌های موجود روبرو شد.

رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی

روبات ژاپنی Pepper که به نام کورتانای ژاپنی مشهور است، تنها در طول یک دقیقه پس از آغاز عرضه رسمی خود با فروش تمامی تعداد روبات‌های موجود روبرو شد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری engadget، روبات ویژه‌ای به نام Pepper در کشور ژاپن تولید شده است که می‌تواند رفتاری دوستانه و مشابه با انسان داشته باشد و به نوعی یک روبات ویژه برای انجام امور خوش‌آمدگویی به حساب می‌آید.

این روبات که در پیش نمایش‌های ارائه شده توانسته بود تا توجه رسانه‌ای بسیار بالایی را به خود جلب کند در روز عرضه خود موفق شد تا رکوردی جدید در زمینه فروش روبات‌ها از خود برجای بگذارد.

شرکت سازنده اعلام کرده بود که تنها یک هزار عدد از این روبات‌ها را برای فروش عرضه خواهد کرد ولی شاید حتی سازندگان Pepper نیز انتظار نداشتند که تنها در طول یک دقیقه موفق به فروش کل این ۱۰۰۰ روبات شوند.

رکورد فروش برای روبات ویژه ژاپنی

این روبات با قیمت ۱ هزار ۶۰۰ دلار به مشتریان خود فروخته شده است و برای بهره‌مندی از مزایای کامل آن نیز نیاز به پرداخت هزینه ماهانه ۲۰۰ دلار خواهد بود.

از جمله مزایای عملیاتی Pepper می‌توان به برقراری ارتباط صوتی با مشتریان، ارائه نوشیدنی به افراد و پذیرایی از آن‌ها و در نهایت نیز ابراز احساسات در نحوه سخن گفتن اشاره کرد.

شایان ذکر است که شرکت سازنده این روبات یعنی SoftBank، در طول پیش نمایش‌های مربوط به معرفی Pepper از او در یکی از فروشگاه‌های عرضه محصولات شرکت نستله استفاده کرده بود.
 

Read more http://itna.ir/vdcdoj0s.yt09s6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 31 تیر 1394 12:34

سایر خبرهای مرتبط