منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

مایکروسافت از «ویندوز سرور ۲۰۰۳» بازنشسته شده پشتیبانی می‌کند

کد مطلب: 37148

مایکروسافت از «ویندوز سرور ۲۰۰۳» بازنشسته شده پشتیبانی می‌کند

 

چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰

 

ایتنا - مایکروسافت معمولا به گروه محدودی از مشتریان ویژه که قراردادهای گران منعقد کرده‌اند، این نوع پشتیبانی را پیشنهاد می‌دهد.

مایکروسافت از «ویندوز سرور ۲۰۰۳» بازنشسته شده پشتیبانی می‌کند

هفته گذشته شرکت مایکروسافت به صورت رسمی به پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۳ پایان داد و به کاربران جهانی خود اعلام کرد که از تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۵ هیچ گونه اقدام امنیتی برای سیستم عامل بازنشسته شده انجام نمی‌دهد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این مسئله به آن معنی خواهد بود که کاربران از این پس قابلیت جدیدی، ابزار امنیتی یا به‌روزرسانی برای حذف حفره‌های امنیتی را روی دو سیستم‌عامل Windows Server 2003 و Windows Server 2003 R2 در اختیار نمی‌گیرند.

اما با همه این توضیحات یک استثنا در این زمینه وجود دارد. کاربرانی که قراردادهای گران با مایکروسافت منعقد کرده‌اند به صورت سفارشی قادر خواهند بود همچنان وصله‌های امنیتی را برای ویندوز سرور ۲۰۰۳ دریافت کنند.

مایکروسافت معمولا این نوع قراردادها را به گروه محدودی از مشتریان ویژه خود پیشنهاد می‌دهد که در زمینه ویندوز XP نیز پس از بازنشسته شدن سیستم عامل مذکور اقدام مشابه را انجام داد.

مایکروسافت از «ویندوز سرور ۲۰۰۳» بازنشسته شده پشتیبانی می‌کند  

زمانی که مایکروسافت در آپریل ۲۰۱۴ به پشتیبانی از ویندوز XP پایان داد، این شرکت با گرفتن هزینه‌های جدید و انعقاد قرارداد تازه به گروهی از مشتریان خود امکان داد برخی پشتیبانی‌ها را دریافت کنند.

هم‌اکنون پیش‌بینی می‌شود که این فرآیند برای سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۳ هم دنبال شود و این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، مایکروسافت تا تاریخ نامعلوم برای گروه ویژه کاربران خود از آن پشتیبانی می‌کند.
 

Read more http://itna.ir/vdcc4sq1.2bqm08laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 31 تیر 1394 13:51

سایر خبرهای مرتبط