منو


برگزاری اردوی فرهنگی خواهران بسیجی پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد

ارديبهشت 09, 1396
واحد خواهران پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی و امور بانوان شرکت برق منطقه‌ای یزد در جهت جلب مشارکت بانوان در فعالیت‌های فرهنگی، اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی- تفریحی برای…

بلک‌بری مدیر اسبق سیسکو را در اختیار گرفت

کد مطلب: 37092

بلک‌بری مدیر اسبق سیسکو را در اختیار گرفت

 

چهارشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲

 

ایتنا - بلک‌بری تصمیم دارد بخش خدمات سازمانی موبایلی خود را بیش از پیش توسعه دهد.

بلک‌بری مدیر اسبق سیسکو را در اختیار گرفت

بلک‌بری روز گذشته اعلام کرد «کار ویس» از مدیران اسبق سیسکو از این پس مدیریت فروش این شرکت را برعهده گرفته است.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، بر اساس آخرین تصمیم‌گیری‌‌ها قرار شده است ویس استراتژی‌های فروش بلک‌بری را ارتقاء دهد و وضعیت این شرکت را در بازار جهانی بهبود بخشد. ویس در سیسکو مدیریت واحد همکاری‌های این شرکت را برعهده داشت.

این اقدام بلک‌بری در حالی صورت گرفته است که شرکت مذکور سعی می‌کند تمرکز بیشتری بر مدل‌های سازمانی داشته باشد و بتواند نرم‌افزارهای تخصصی در این زمینه ارایه دهد.

در حالی که بخش سخت‌افزار این شرکت درآمد قابل ملاحظه‌ای کسب نمی‌کند، بلک‌بری تصمیم دارد بخش خدمات سازمانی موبایلی خود را بیش از پیش توسعه دهد.

 بلک‌بری مدیر اسبق سیسکو را در اختیار گرفت

لازم به ذکر است که ویس پیش از این مدیریت فروش محصول در شرکت بزرگ سیسکو را هم برعهده داشته است و از دیگر اقداماتی که در چند سال اخیر انجام داده می‌توان به توسعه کسب و کارهای نوظهور اشاره کرد.

با اجرای سیاست‌های جدید، ویس جایگزین «جان سیمز» می‌شود که تا کنون مدیریت فروش بلک‌بری در اختیار او بود. قرار است ویس به صورت مستقیم با «جان چِن» مدیرعامل بلک‌بری همکاری کند.
 

Read more http://itna.ir/vdcauwne.49n0o15kk4.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 24 تیر 1394 13:42

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط