منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

مدیر خدمات سازمانی HP برکنار شد

کد مطلب: 36905

مدیر خدمات سازمانی HP برکنار شد

 

چهارشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۳

 

ایتنا - وگِت دومین مدیر ارشد HP محسوب می‌شود که به دلایل نامشخص از این شرکت بیرون شده است.

مدیر خدمات سازمانی HP برکنار شد

به نظر می‌رسد که HP تصمیم دارد ساختار مدیریتی خود را به طور کامل تغییر دهد و بر اساس فرآیندی که از نوامبر گذشته آغاز شده است، مدیران ارشد این شرکت همچنان در حال برکناری هستند.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از زد.دی.نت، HP اعلام کرد «بیل وگت» مدیر گروه خدمات سازمانی این شرکت یا همان HP Enterprise پایان تابستان سال جاری برکنار می‌شود تا بتواند فرصت‌های بهتری را پیش روی خود ببینید.

وگِت دومین مدیر ارشد HP محسوب می‌شود که به دلایل نامشخص از این شرکت بیرون شده است. پایان سال گذشته میلادی «دِیو دوناتلی» از دیگر مدیران این شرکت از HP بیرون رفت.

لازم به ذکر است از ابتدای مدیریت وگِت در مرکز توسعه خدمات سازمانی HP، این شرکت در واحد مذکور با ضررهای مالی فراوان مواجه شد. او پیش از این برای سال‌های طولانی یکی از مدیران برجسته شرکت مایکروسافت بود.

مدیر خدمات سازمانی HP برکنار شد  

وگِت که در تمام دوران فعالیت خود به صورت مستقیم در کنار «مِگ ویتمن» مدیرعامل HP مشغول به کار بود، مدیر استراتژی این شرکت هم بود و پیش از در اختیار گرفتن واحد توسعه خدمات سازمانی، مدیر عملیاتی HP محسوب می‌شد.

اکتبر گذشته که شرکت HP تصمیم نهایی خود برای تبدیل شدن به دو شرکت مجزا را اعلام کرد و بر اساس آن قرار شد واحد تولید رایانه‌های شخصی و مرکز توسعه نرم‌افزارها خدمات سازمانی از یکدیگر مجزا شوند. از آن زمان وگِت مدیریت این فرآیند جداسازی را عهده‌دار شد و هم‌اکنون گفته شده است که او از این شرکت بیرون می‌رود.
 

Read more http://itna.ir/vdccpoq1.2bqex8laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 24 تیر 1394 21:33

سایر خبرهای مرتبط